Beruházási Projekt Beszerző

Randstad hungary kft. - Budapest
új ajánlat (11/05/2024)

munkaköri leírás

Inspiráló munkakörnyezet egy dinamikusan fejlődő vállalatnál.
Munkába járás támogatása és heti kétszeri home office lehetőség.
Kihívásokkal teli, változatos feladatok és fejlődési lehetőségek.
Elhivatott, segítőkész csapat és nyitott munkahelyi légkör.
Modern IT rendszerek és céges felszerelés.
Elsősorban beruházásokhoz, felújításokhoz, karbantartásokhoz kapcsolódó feladatok (beleértve árajánlatok összehasonlítása, tárgyalások, elektronikus licitek, szerződéskötések) kezelése
Támogatás és együttműködés a kereszt-funkcionális részlegekkel
A repülőtér működéséhez közvetlenül kapcsolódó és szükséges anyagok illetve szolgáltatások pályáztatása
Költségmegtakarítási lehetőségek azonosítása és realizálása
Projekt előrehaladási jelentés készítése a folyamatban lévő projektekről, részvétel az éves beszerzési terv készítésében és megvalósításában
A rábízott kategóriákon belül a beszállítók és szerződések menedzselése, proaktív hozzáállás a beszállítói kör bővítéséhez, fejlesztéséhez - részvétel hazai és nemzetközi beszállítók előminősítésében és értékelésében
Aktív használata a BUD e-beszerzési és SAP rendszerének
Elvárások / Requirements
Felsőfokú végzettség - műszaki/gazdasági szaktudás előny
Minimum 3 éves releváns beszerzési tapasztalat;
beruházási és/vagy project management tapasztalat előny
End-to-end beszerzési folyamat magabiztos kezelése
Érvényes B kategóriás jogosítvány
Legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás (az előszűrő telefonos beszélgetés része lesz egy rövid angol nyelvű beszélgetés)
Kimagasló szervezési és problémamegoldó készség
Stratégiai gondolkodásmód és elemzőkészség
Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
Műszaki affinitás
Nagyfokú önállóság és rugalmasság
Ingatlan- és létesítménygazdálkodási és/vagy az építőipari kategóriák ismerete, részvétel nagy értékű ingatlanfejlesztési projektek lebonyolításában előny
SAP Ariba rendszer ismerete előny
Amit nyújtunk / Benefits
Ügyfelünk izgalmas lehetőséget kínál a beszerzés és projektmenedzsment területén tehetséges, ambiciózus, építőipari területen jártas beszerző szakemberek számára!