Bér – És Tb Ügyintéző

Vertikal group nyrt. - Polgárdi Járás
új ajánlat (08/05/2024)

munkaköri leírás

Be és kiléptetés teljes körű ügyintézéseMunkaszerződések elkészítése, személyi anyagok kezeléseÁllományban lévő munkavállalók bérszámfejtéseSzabadságok, távollétek nyilvántartásaLetiltások, levonások kezeléseKifizetőhelyi TB ügyintézéseStatisztikák, riportok elkészítéseAdatszolgáltatások a hatóságok feléBérfeladások előkészítése a társosztály feléTeljes körű bérszámfejtési feladatok önálló ellátásaKorrekt bérezés;
Kiszámítható, kölcsönösségen alapuló munkahely;
Tanulási, fejlődési lehetőség a munka sokrétűségéből adódóan;
Fiatalos környezet, fiatalos munkatársakMunkába járás támogatásaStabil, hosszútávú munkalehetőség Munkavégzés helye:
Polgárdi, Batthyány u. 26/B.TB- és bérszámfejtő végzettség;
Szakterületen szerzett szakmai tapasztalat 1-3 év;
TB ügyintézői gyakorlat;
Megbízható MS Office ismeretek;
Munkakörhöz szükséges jogszabályok ismerete;
Pontos, önálló és gyors munkavégzés;
Jó kommunikációs készségszóban és írásban.Kifizetőhelyi tapasztalatXL bér ismerete