Bér- És Tb Ügyintéző - Győr

Randstad hungary kft. - Győr
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Győri szolgáltatói irodába keresünk tapasztalt bérszámfejtő-és TB ügyintéző kollégát, szakmai képesítéssel.
Modern irodai környezet, szakmailag elhivatott csapat vár rád.

Feladataid lesznek:
Bérszámfejtési és TB számfejtési feladatok teljes körű ellátása,
Bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, kimutatások, statisztikák készítése,
Cafeteria rendszeren keresztül igényelt juttatásokkal összefüggő feladatok végzése,
Ügyfél-támogatási feladatok ellátása,
Kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal.
Elvárások / Requirements
Elvárások feléd:
Középfokú szakirányú iskolai végzettség / bér és TB ügyintéző OKJ
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
Előny:
Nexon rendszerismeret
Bérszámfejtési és TB számfejtési szakterületen szerzett szakmai tapasztalat,
Amit nyújtunk / Benefits
Versenyképes jövedelem
Kiemelkedő cafeteria
Home office lehetőség ( heti 2 nap)
Bónusz
Jólléti juttatások (pl. jóga minden héten, szemüvegtámogatás)
Modern irodai környezet és eszközpark
Folyamatos szakmai képzések
Piacvezetői, multinacionális vállalati háttér