Bejövő Áru Ellenőr

Hübner-h kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (02/05/2024)

munkaköri leírás

Beérkező szállítmányok vizsgálata vizuális és méretellenőrzések vizsgálati tervek, specifikációk, műszaki rajzok alapján.Kapott eredmények kiértékelése, döntés a felhasználhatóságról.Vállalatirányítási rendszerben való adatkezelés:
vizsgálati tervek készítése, vizsgálati eredmények dokumentálása, rögzítése SAP rendszerben.A beszállítói minőségi követelményeknek/szabványoknak való megfelelés biztosítása a bejövő áru ellenőrzése során.A beszállítókkal kapcsolatos reklamációk kezelése, felelős a beszállítóknál a minőséggel kapcsolatos témákért, mint például a 8D támogatás a minőségi reklamációkat követően, beszállítókkal való kapcsolattartásKülső alapanyag minőségi problémájának riasztás kezelése.Beszállítói hiba miatt zárolt készlet felügyelete.A felhasználás során felmerülő anyagokkal/alkatrészekkel kapcsolatos problémák elemzése.Aktív részvétel a beszállítói teljesítményértékelésben és nyomon követési tevékenységekben, beszállítói fejlesztési programokban.A termelőterület támogatása a beszállítói minőséggel kapcsolatos témákban összeszerelési minőséggel kapcsolatos problémák elemzése, összeszerelési kísérletek stb..Az ISO 9001 és 14001 rendszer követelményeinek és szabályainak betartása.A minőségirányítási vezető munkájának támogatása.Hosszú távú munkalehetőség egy erős és megbízható vállalatnálJó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapatSzéleskörű juttatási rendszer:
SZÉP-kártya,Havi prémium, 13. havi fizetés,Saját buszjárat számos településrőlKarácsonyi és húsvéti ajándékcsomag,Beiskolázási támogatás.1-2 év minőségügyi területen, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalatKözépfokú műszaki végzettség fém- /műanyag- / gépipariGyakorlati tapasztalat mérőeszköz használatból pl. tolómérő, mikrométer.Rajzolvasási műszaki gyakorlat és tapasztalat.Számítógépes ismeret Word, Excel, Power Point.Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásbanCsapatmunkára való képesség és terhelhetőség.Jó együttműködési-, problémamegoldó- és kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt.Pontos, precíz munkavégzés, önellenőrzés.Rugalmasság.Proaktivitás.Megoldáscentrikusság.Felsőfokú végezettségSAP ismeret