Minőségellenőr Bejövő Áru Ellenőr

Paccor hungary kft. - Szombathely
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Mintavétel a bejövő alapanyagokból, illetve azok megőrzése, visszakereséseMűbizonylatos ellenőrzése, rögzítése MEO programbaBeérkezett anyagokkal kapcsolatos reklamációk ügyintézése, riportálása, statisztikák készítéseKözreműködés a reklamációk-, belső zárások okainak a feltárásában, javító intézkedésekben, ezek dokumentálásábanEgyéb vezető által rábízott feladatok ellátásaA Faerch Csoport tagjaként működő PACCOR egy innovatív, nyitott gondolkodású vállalat, ahol motiválják a munkavállalókat és ezáltal fokozódik elhivatottságuk. Fontos számunkra, hogy mindenkinek egyenlő esélyeket teremtsünk, nyitottak legyünk egymás felé és értékeljük egymást. A probléma megoldás eltérő módjai, munkavállalóink egyéni tudása, a nem és kultúra ereje áll munkavállalóink különbözőségének hátterében, mely elősegíti növekedésünket és inspirálja szervezetünket. Sikereink kulcsa munkavállalóink sokszínűségében és odaadásában rejlik. Biztos hátterű, hosszú múltra visszanyúló cégVersenyképes belépő órabérFix havi jövedelemHatározatlan idejű munkaszerződésVáltozatos munka, folyamatos szakmai fejlődésÉves rendelkezésre állási bónuszCafeteriaMunkába járás támogatásKözépiskolai végzettség2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalatMS Office magabiztos alkalmazása Excel ismeret szükséges