Autószerelő

Spirit auto kft. - Zalaegerszeg
új ajánlat (25/04/2024)

munkaköri leírás

A SPIRIT AUTO Kft. zalaegerszegi telephelyére, azonnali kezdéssel új munkatársat keres, autószerelő munkakörben! - Munkalap alapján a javítási feladat gyors és szakszerű elvégzése - Legújabb Skoda, Volkswagen, Audi, Seat, Cupra személygépjárművek általános szervizelése, javítása- Általános szervizelési folyamatok elvégzése új autók esetében- Használt autók esetén konkrét hibakeresés, feltárás és javítás- Teljes munkaidős, hosszútávú munkalehetőség- Bruttó 600. 000 Ft-os bér- Munkavégzés világszínvonalú technológiával- Klimatizált hűtés, fűtés a munkaterületen - Fizetett szabadság, fizetett túlóra- Nem egy gyár vagyunk, a közvetlen vezetőddel egyeztetve Ti szabjátok meg, hogy a munka menete miként zajlik a mindennapokban- A célunk, hogy egy inspiráló és kiszámítható munkahelyi környezetet hozzunk létre, ahol mindannyian jól érezzük magunkat- Munkaruházat- Belső vásárlási kedvezmény- Folyamatos fejlődési lehetőség, továbbképzés- Szakirányú műszaki végzettség- B kategóriás jogosítvány- Felhasználási szintű számítástechnikai ismeretek - Megbízható, precíz, pontos munkavégzés- Önálló munkavégzési képesség- Szakmai tapasztalat- Terhelhetőség

Jelentkezzen most a következőre:
Autószerelő