Autószerelő, Gépkarbantartó

Kratos kft. - Budapest
új ajánlat (13/05/2024)

munkaköri leírás

A leendő gépész/szervíztechnikus kollégánktól azt várjuk, hogy lelkes érdeklődéssel sajátítsa el az áramfejlesztő berendezések karbantartási feladatait és járuljon hozzá a szervizcsapat munkájához alábbiak szerint:
A szervizvezető irányításának megfelelően elvégzi a telephelyen belül és a telephelyen kívül megrendelőknél és partnereknél a telepített áramfejlesztők karbantartási, hibafeltárási és javítási munkálatait jellemzően nagy teljesítményű dízel motoros berendezések kenő-és hűtőfolyadékainak cseréje, szűrők cseréje, forgó-kopó alkatrészek ellenőrzése, indítóakkumulátor cseréje, stb.Precíz és naprakész módon tölti a karbantartási munkalapokathatékony tagja a szervizcsapatnak;
Fontos számára a munkák első osztályú minőségben történő elvégzése és a vevői elégedettségrészt vesz a raktár és a szervizműhely átlátható rendjének fenntartásábanalkalmanként részt vesz a beszerzési folyamatokbanstabil magyar tulajdonban lévő vállalkozás a munkáltatói oldalon;
Hosszú távú munkalehetőség;
Versenyképes fizetés;
Családias környezet;
Fejlődési és képzési lehetőség;
Munkába járás támogatásacéges mobiltelefonműszaki irányú végzettség gépész szakipari végzettség / autóvillamossági szerelő / autószerelő / gépésztechnikusautó/motor szerelői jártasságalapfokú számítástechnikai ismeretekB kategóriás jogosítványpontos és precíz munkavégzés, megbízhatóság, terhelhetőségügyfélcentrikus szemléletmódgépész vagy autószerelő szakszervizben/műhelyben eltöltött idő és megszerzett munkatapasztalatangol nyelvtudás