Automatizálási Technikus

Randstad hungary kft. - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Budapest 19. kerületében lévő gyártó partnerünk számára keressük 'AUTOMATIZÁLÁSI TECHNIKUS' kollégájukat.
Termelőüzemben, termelő és kiszolgáló gépeken adat és programmentések, karbantartások
Automatizált gépeken vezérlési hibák felderítése, javítása, programokba új funkciók integrálása
Gépek, berendezések átalakítása, kiegészítő eszközök készítése
Termelő és kiszolgáló gépek javítása, karbantartása
Szoros együttműködés a mechanikus csapattal (a munkavégzés az egyszerűbb mechanikus javítására, átalakításra és karbantartására is kiterjed)
Elvárások / Requirements
Iskola végzettség a két szakirányú képesítésekből 1-1 megnevezett, vagy azzal egyenértékű végzettség:
automatizálási technikus (elektronikai vagy gépipari szakirány), vagy PLC programozó, vagy automatizálási mérnök, elektronikai műszerész, vagy erősáramú berendezés szerelő, vagy villanyszerelő
PLC programozási ismeretek és tapasztalat, Siemens S7 300 és 1200-as széria, S120 szervovezérlők területén
TIA portal, Step7 környezet magabiztos ismerete
Erős, megbízható automatizálási tapasztalat (STL, LAD, FBD)
Gyengeáramú ismeretek (24V-os vezérlőrendszerek, érzékelők, működtetők, mérőtávadók)
Automatizálási ismeretek (huzalozott logikai hálózatok)
Gépgyártás, gépépítés területén:
3 év, vagy gép javítás és karbantartás területén:
1év, vagy termelőüzemben, hasonló munkakörben:
1év
Kiemelkedő problémamegoldó képesség
Precíz és önálló
Amit nyújtunk / Benefits
Versenyképes alapbér
Utazási támogatás a törvényben meghatározottak szerint
Határozatlan idejű munkaszerződés
Hétköznap, általános irodai munkarendben történő munkavégzés heti 40 órában
Budapest 19. kerületében történő munkavégzés az M5 és M0 kereszteződéséhez közel