Műszerész / Automatizálási Technikus

Soneas vegyipari kft. - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Karbantartási-beruházási tevékenységek műszaki támogatásahibaelhárítás, javítása berendezések folyamatos működésének biztosításaelvégzett munka dokumentálásaMűszerdokumentációk kezelése Kalibrációs jegyzőkönyvek, műszerlisták, hibajegyek, tartalék alkatrészek- folyamatos szakmai fejlődési lehetőség- érdekes, változatos projektek- támogató vezetőség és munkatársak- nagyfokú önállóság- képzések, tréningek- stabil céges háttér- cafeteria rendszer- lakhatási támogatás lehetőségeTéged keresünk, ha rendelkezel az alábbi képzettséggel és képességekkel:
Elektronikai műszerész vagy technikus / Automatizálási technikus végzettségMinimum 2 év hasonló területen szerzett tapasztalatElektromos kapcsolási rajz olvasási készségVillamossági alkatrészek ismereteMicrosoft Office alap szintű ismereteműszaki affinitásmegbízhatóság, önállóságprecíz, minőségi munkavégzésMűszerdokumentációk kezelésében szerzett tapasztalat kalibrációs jegyzőkönyvek kezelése, műszerlisták aktualizálása, dokumentációk nyomon követeseVegyiparban használt gépek, mérőműszerek, kijelzők karbantartásában szerzett tapasztalatRobbanásbiztos berendezés szerelője szakképesítésRobbanásbiztos ATEX berendezések karbantartásában szerzett tapasztalatHajlandóság Robbanásbiztos berendezés szerelője szakképesítés megszerzésére, amennyiben jelenleg nem rendelkezik