Asszisztens Koordinátor

Baptista tevékeny szeretet misszió - Nyíregyháza
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

A szociális étkeztetési szolgáltatás napi szintű koordinálása, szervezése:
kérelmek fogadása és a kérelmek elbírálásához szükséges dokumentumok beszerzéseellátottakkal való kapcsolattartás:
ellátottak és hozzátartozóik megfelelő tájékoztatása, rendszeres kapcsolattartásnapi szintű adminisztráció vezetése:
igénybevételhez szükséges dokumentáció vezetése, igénybevevői nyilvántartások vezetése, jogszabályban előírt igénybevételi napló vezetésejelentések készítésetérítési díjak beszedése, számlák készítése és átadásaelégedettségmérés végzése, beérkező panaszok vizsgálatalakosság körében felmerülő alapszolgáltatási igények figyelemmel kíséréserendszeres kommunikáció a felettes vezetőkkelHosszútávú, határozatlan idejű, bejelentett munkaviszonyt egy stabil hátterű szervezetnél.A fizetésed a közalkalmazotti bértáblán alapszik, ami alapbérből bruttó 326 000 Ft és ágazati pótlékból tevődik össze. +béren kívüli juttatások:
munkába járás támogatása, munkavállalói ajánlói program, cafetéria OTP SZÉP kártya formájában, próbaidő lejártát követőenLehetőséget, új szakmai projektek megvalósítására. Szeretjük az ötletteli szakmai munkát!Igazán jó csapatban dolgozhatsz és fejlődhetsz a közös célok eléréséért.Alapértékeink:
Alázat, Bizalom, Tisztelet, Empátia, SzakmaiságTámogató munkahelyi közösséget és mentorációt. Segítünk és támogatunk a szervezet megismerésében és a csapatba való beilleszkedésben.Megbecsülést, folyamatos visszacsatolást biztosítunk a számodra, illetve továbbképzéseken való részvételedet is finanszírozzuk. Fontosnak tartjuk, hogy a szakmai képzések minél szélesebb palettáját kínáljuk Neked.Olyan családias munkakörnyezetben végezheted nap mint nap a feladataidat, amelyben igazán komfortosan érezheted magad. Mikor van a munkaidő és hol van az intézmény?Szociális Szolgáltató Központ Nyíregyháza 4400 Nyíregyháza, Szarvas u. 38. szociális étkeztetés szolgáltatása keresi új munkatársát. A napi munkaidő hétköznaponként 8:
00-tól 16:
00-ig tart.1/2000 SzCsM rendeletben meghatározott végzettséggel:
mentálhigiénés asszisztens, szociális asszisztens, szociális és gyermekvédelmi szakasszisztens, szociális és mentálhigiénés szakgondozóaz étkeztetés területén szerzett releváns munkatapasztalatot előnyként kezeljükkiemelkedő szervezési- és problémamegoldó készséggelmegoldáscentrikus gondolkodásmóddalasszertív, kiváló kommunikációs készséggelinnovatív készséggel, kreativitássalmagabiztos fellépésselönállósággal, precizitással, rugalmassággalcsapatban történő munkavégzésre való képességgelB-kategóriás jogosítvánnyal vezetési rutinnal