Anyaggazdálkodó

Easyhiring services kft. - Gyöngyösi Járás
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Feladatok
Beérkező igények összegzése, információszerzés a gyártási követelményekről, a készletről
Aktuális beszerzések időrendjének megtervezése, a követelményeknek megfelelő termékek és szolgáltatások kiválasztása
Megrendelések továbbítása a belső folyamatoknak megfelelően, valamint áru szabályszerű átvétele
Kapcsolattartás a beszállítókkal, tenderkiírások, ajánlatok áttekintése
Részlegek igényeinek egyeztetése, határidők egyeztetése, igényelt anyagok biztosítása
Új beszerzési források felkutatása
Tanulmányok/Végzettség
Felsőfokú végzettség
Munkatapasztalat
1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Személyes készségek és kompetenciák
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
SAP rendszer ismerete
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Excel magas szintű ismerete)
2 műszakos munkarend és igény esetén office műszak vállalása (a gyártás jelenleg 1 műszakban folyik)
Munkavégzés helye
Gyöngyös