Animátor

Vrs part hotel kft. - Velence
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Az animátor csapat új tagját, egyik mókafelelősét keressük. Csapattársaiddal karöltve neked is az lesz a feladatod, hogy a biztosítsd a Velence Resort &
Spa**** hotel vendégei számára az animációs programokat, szórakoztató gyermek, felnőtt- és sportprogramokat, szervezd és lebonyolítsd a foglalkozásokat, biztosítsd a gyermekek felügyeletét. A szórakoztató munkakör mellet fontos, hogy szem előtt tartsd a minőségi munkavégzést és a maximális vendégelégedettség elérését.VidámságTürelemCsalád- és gyermekbarát hozzáállásKreatív munkavégzés önállóan és csapatbanJó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készségKiváló kommunikációs készségMegfelelő fizikai felkészültségBetöltött 18. életév Ha ezek megvannak, akkor nálunk jól fogod érezni magad és gyönyörű környezetben, egy vidám csapat hasznos tagja lehetsz. Cserébe mi versenyképes fizetésért, határozatlan idejű munkaszerződéssel teljes munkaidőben foglalkoztatunk és még a munkába járásodat is térítjük a törvény által előírtak szerint!Örülünk, ha van valamennyi tapasztalatod az alábbiakból. Ez, az előny rovat lenne, de valójában a személyiségedet keressükHa foglalkoztál már gyerekekkel, dolgoztál au pairként, babysitterként, vagy animátorként, tartottál már játszóházat, felsőfokú pedagógiai képzésben veszel részt, esetleg van ilyen irányú végzettséged, és/vagy erősséged a sport vagy a tánc.

Jelentkezzen most a következőre:
Animátor