Játszóparki Animátor

Avalon park kft. - Miskolc
30+ napja (14/05/2024)

munkaköri leírás

Gyermekek felügyelete a játszópark egész területén;
A Látogatók tájékoztatása a játékok használatáról;
A játszópark területén szervezett programok vezetése;
Gyermekprogramok, zsúrokszervezése, levezetése;
Belépőjegyek értékesítése, napi forgalommal való elszámolásVersenyképes bérezés;
Minden műszakban személyzeti meleg étkezés, igényes éttermi környezetbenVáltozatos feladatokkal és kihívásokkal teli munkakör;
Stabil, Hosszútávú munkalehetőség;
Utazási támogatás,Igényes munkakörnyezet;
Fejlődési lehetőség;
Fiatalos, lendületes csapat;
Kedvezményes edzőtermi bérlet M1 Fitness Hisszük, hogy nálunk megtalálod a helyed, és azt is, hogy veled együtt nagy dolgokat viszünk majd véghez! Lépj be csapatunkba, csatlakozz Magyarország egyik legexkluzívabb 5* superior szállodájához! Fiatalos, dinamikus csapat, sok vendég, változatos munkanapok, megbízható munkáltató.Várjuk jelentkezésed, legyél Te is részese szenvedélyünknek!Legalább középfokú iskolai végzettséggel rendelkezel;
Szívesen foglalkozol gyerekekkel,Kreatív és megbízható személyiség vagy,Jó alkalmazkodó képességed van,Igazi csapatjátékosnak tartod magad,Szállodai animátor tapasztalat;
Pedagógiai végzettség;
Zenés, táncos múlt;