Alkatrész Értékesítő - Megemelt Bérrel

Unix autó kft. - Szabolcs-Szatmár-Bereg
új ajánlat (29/06/2024)

munkaköri leírás

Üzletbe érkező vásárlók kiszolgálásaTelefonos rendelések felvételeAutóalkatrészek beazonosítása, saját fejlesztésű autóalkatrész-kereső rendszerben történő kikereséseAutóalkatrészek és egyéb kiegészítő termékek értékesítése, szakmai tanácsadás partnereink részéreVisszáruk kezelésePénz- és számlakezelésVásárlókkal, partnerekkel való kapcsolattartás, akciókról való tájékoztatás, vásárlás ösztönzése4 hetes képzési programStabil, 100%-ban bejelentett jövedelemEgyéni teljesítménytől függő prémiumElőre tervezhető munkaidőTeljes munkaruha szett cipő, nadrág, póló, polár pulóver, kabátCéges mobiltelefon, amit privát célra is használhatszGyors és hatékony munkaeszközök PDA, informatikai rendszerLehetőség azonnali kezdésreFolyamatos visszajelzést és karrierutat biztosítunk. Jó teljesítményed garancia lesz az előrejutáshoz!"
B"
kategóriás jogosítványFelhasználói szintű számítógépes ismeretekJó kommunikációs készség, valamint nyitott és segítőkész hozzáállás jellemezElőnyt jelent, ha rendelkezel értékesítésben szerzett tapasztalattal, valamint alkatrész- és gépjármű szerkezettani ismeretekkel, de az sem baj, ha pályakezdő vagy, mi megtanítunk mindenre, ami szükséges ahhoz, hogy sikeres legyél!