Alkatrész Értékesítő – Megemelt Bérrel Bp. Xix.

Unix autó kft. - Budapest
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

2024-re ismét emeltük a béreket! Próbaidő alatt garantált bruttó 360.000 Ft, próbaidő után átlagosan bruttó 466.000 Ft, legmagasabb bruttó bér az előző havi kifizetések alapján:
690.000 Ft.Üzletbe érkező vásárlók kiszolgálásaTelefonos rendelések felvételeAutóalkatrészek beazonosítása, saját fejlesztésű autóalkatrész-kereső rendszerben történő kikereséseAutóalkatrészek és egyéb kiegészítő termékek értékesítése, szakmai tanácsadás partnereink részéreVisszáruk kezelésePénz és számlakezelésVásárlókkal, partnerekkel való kapcsolattartás, akciókról való tájékoztatás, vásárlás ösztönzése4 hetes képzésStabil, 100%-ban bejelentett jövedelemEgyéni teljesítménytől függő prémiumElőre tervezhető munkaidőMunkaruha cipő, nadrág, póló, polár pulóver, kabátCéges mobiltelefon, amit privát célra is használhatszB kategóriás jogosítványFelhasználói szintű számítógépes ismeretekElőnyt jelent értékesítésben szerzett tapasztalat, valamint alkatrész és gépjármű szerkezettani ismeretek