Adminisztrátor Csoportvezető

Vöröskő kft. - Dunaújváros
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Egy olyan vállalatról, mely országunkban a második legnagyobb műszaki kereskedő és a legnagyobb 100%-ban magyar tulajdonú webáruházat üzemelteti, nem sok mindent kell elmondanunk neked. Kollégáinknak 34 éve nyújtunk bizonytalan időszakokban is biztos és kiszámítható megélhetést. A több, mint 3 évtized alatt folyamatos fejlesztésekkel mostanra elértük, hogy nálunk a legmodernebb IT és értékesítési rendszereket használhatod. Kik vagyunk mi? Közel 1000 kolléga,több, mint 60 áruház országszerte az Euronics csillag alatt. Nálunk megmutathatod, mire vagy képes egy ösztönző környezetben.
Adminisztrátor csoportvezető
Amiben számítunk rád
Adminisztrációs csapat operatív vezetése
A csapat szakmai támogatása, mentorálása, szabadságtervezés
Kapcsolattartás az ügyfélszolgálattal
Webraktár adminisztratív támogatása
Úton lévő termékek nyomon követése, státuszok ellenőrzése
Rendszeres egyeztetés a futárcégekkel
Kapcsolattartás a tárosztályokkal, áruházakkal
Javaslattétel az adminisztrációs folyamatok fejlesztésére, kivitelezések koordinálása
Visszáru ügyintézés támogatása
Reklamáció kezelés
Amire szükség lesz az eredményes munkádhoz
Adminisztrációs területen szerzett legalább 5 éves tapasztalat
Csoportvezetés terén szerzett min. 3 éves tapasztalat
Magasszintű MS Office felhasználó (Excel, Outlook)
SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
Önálló, proaktív és precíz munkavégzés
Megoldás-orientált attitűd
Gyors tanulási és alkalmazkodási képesség
Munkakör betöltése során előnyt jelent
Magasszintű SAP ismeret
Legalább 5 fős csapat irányítása
Amiért szeretsz majd nálunk dolgozni
Stabil, biztos háttér
Szakmai fejlődési lehetőség
Versenyképes jövedelem
Br. 40.000 Ft/hó Cafeteria, (már az első teljes hónaptól)
Munkavégzés helye
Üllő