Adminisztrátor Csoportvezető

Euronics – vöröskő kft. - Üllő
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Adminisztrációs csapat operatív vezetésea csapat szakmai támogatása, mentorálása, szabadságtervezéskapcsolattartás az ügyfélszolgálattalwebraktár adminisztratív támogatásaúton lévő termékek nyomon követése, státuszok ellenőrzéserendszeres egyeztetés a futárcégekkelkapcsolattartás a tárosztályokkal, áruházakkaljavaslattétel az adminisztrációs folyamatok fejlesztésére, kivitelezések koordinálásavisszáru ügyintézés támogatásareklamáció kezelésStabil, biztos háttérSzakmai fejlődési lehetőségVersenyképes jövedelembr. 40. 000 Ft/hó Cafeteria, már az első teljes hónaptóladminisztrációs területen szerzett legalább 5 éves tapasztalatcsoportvezetés terén szerzett min. 3 éves tapasztalatmagasszintű MS Office felhasználó Excel, OutlookSAP vállalatirányítási rendszer ismereteönálló, proaktív és precíz munkavégzésmegoldás-orientált attitűdgyors tanulási és alkalmazkodási képességmagasszintű SAP ismeretlegalább 5 fős csapat irányítása