Adminisztrációs Munkatárs

Petit forestier magyarország kft. - Üllő
új ajánlat (02/05/2024)

munkaköri leírás

Üllői irodánkban van magyarországi leányvállalatunk központja, ahol az irodai munka folyik (számlázás, beszállítói számlák iktatása, stb.), illetve a magyarországi gépjármű flottánk adminisztrációjával kapcsolatos feladatokat is itt végzik munkatársaink.
Az irodavezető kolléganőnk számára keresünk segítséget egy adminisztrációs munkatárs (asszisztens) személyében.
A Petit Forestier 1907-ben alapított francia családi vállalkozás, amely a különböző hűtő berendezések és hűtő járművek üzemeltetésében és bérbeadásában szerzett sok évtizedes tapasztalatunkkal és szakértelmünkkel, lehetővé tette számunkra, hogy e szakterületen európai piacvezetővé váljunk és folyamatos növekedésben legyünk:
940 millió Euro árbevétel
5 300 munkatárs
80 000 hűtőjármű,
5 700 hűtőkonténer
Több mint 300 kirendeltség 20 országban.
Erőnk a hálózatunkban és szakértelmünkben rejlik, illetve a vállalati-, emberi-, és a munkatársakat bevonó kultúránkban. Munkatársainkat megbecsüljük, magyarországi telephelyünk kb. 20 fős létszámmal, családias légkörben működik.
A Petit Forestier fő céljai közé tartozik:
megerősíteni jelenlétét és jelenlegi pozícióját a magyarországi piacon, új ügyfelek akvirálása és stratégiai szerepet vállalni az új technológiák, környezetvédelem fejlesztésében.
Jöjjön, erősítse magyarországi (helyileg Üllőn tevékenykedő) csapatunkat, azonnali kezdéssel keresünk adminisztrációs munkatársat!
Feladatok
Napi operatív folyamatok támogatása, pénzügyi és adminisztrációs feladatok ellátása
Az irodavezető munkájának segítése
Általános irodai adminisztratív feladatok elvégzése;
Beszerzéssel kapcsolatos feladatok adminisztratív támogatása (levelezés, ügyintézés);
Kapcsolattartás a franciaországi központtal (könyvelés, pénzügy, adminisztráció), valamint a külső partnerekkel;
Belső folyamatok nyomon követése, fejlesztése, esetleges problémák kezelése;
Kimutatások készítése, naprakészen tartása;
Jelenléti ívek és szabadságnyilvántartás vezetése;
Beérkező dokumentumok, szerződések nyilvántartása, rendszerezése;
Számlázásban való részvétel, nyilvántartás vezetése;
Könyvelési anyagok előkészítése (a könyvelés és pénzügy a francia központban működik);
Külsős könyvelővel,jogásszal való kapcsolattartás, adatszolgáltatás;
Egyeztetés a partnerekkel (egyenlegközlések, fizetési felszólítások kiküldése);
Elvárások:
Közép vagy felsőfokú gazdasági, pénzügyi vagy számviteli végzettség
2-3 év számvitelben vagy controlling területén szerzett szakmai tapasztalat
Jó kommunikációs készség
Kommunikációképes angol nyelvtudás (főként írásban kell majd használni)
MS Office gyakorlott felhasználói szintű ismerete
Problémamegoldó képesség, határidők betartása, terhelhetőség
Pontosság, megbízhatóság, precizitás
SAP vállalatirányítási rendszer ismerete előny de nem feltétel
Előnyök:
B kategóriás jogosítvány
Gépjárműbérlés, logisztika vagy lízing területen szerzett adminisztrációs tapasztalat
Francia nyelv alapfokú ismerete
Amit nyújtunk:

Versenyképes, teljes bejelentett munkabér
Emelt összegű munkábajárási támogatás.
Stabil, hosszú távú munkalehetőség, egy nemzetközi cég keretében
Családias légkör (teljes létszám kb. 20 fő)
Valódi szakmai karriert a belső előléptetési politikánknak köszönhetően
Határozatlan idejű munkaszerződés
Magán egészségbiztosítás (Medicover)
Munkaidő 08:
00 - 17:
00 (ebédszünettel együtt)
Home office lehetőség nincs