Adminisztrációs & Logisztikai Munkatárs

Vega-impex kft. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

B2B rendelések kezelése és koordinálásaLevelezés a hypermarket partnerekkelFuvar szervezése, időkapu kezeléseÁrajánlat kérése nemzetközi és belföldi szállítóktól, Külföldi ügyfelek, beszállítók kezelése-kapcsolattartás, szóban és írásban, angol nyelvenERP riportok készítése, adatok ellenőrzéseEKAER készítéseManagement munkájának teljes körű támogatásaBiztos háttér, több évtizedes szakmai tapasztalatHosszútávú, teljes munkaidős munkalehetőségCsaládias környezet, ahol az új ötletekre és kezdeményezésekre mindig nyitottak vagyunk. Hasonló pozícióban szerzett minimum 2éves szakmai tapasztalatKiváló kommunikációs képességExcel- és Word programok ismereteTapasztalat ERP-rendszerekkelAngol nyelv társalgási szintű ismereteKiváló szervező és problémamegoldó készségKizárólag TELJES MUNKAIDŐBEN keresünk munkatársat H-P, 8-tól-17-ig,