Adminisztrációs Gyakornok

Mind-diák szövetkezet - Debrecen
30+ napja (25/04/2024)

munkaköri leírás

A Richter Gedeon Nyrt. magyarországi központú, innovációra épülő, specializált gyógyszercég, amelynek legfőbb célja, hogy folyamatosan korszerű készítményekkel álljon a lakosság gyógyításának szolgálatában. Feladatok:
kvalifikálási dokumentációk szkennelése
fájlok előírás szerinti rendszerezése, mentése
adatrögzítés
egyéb adminisztratív feladatok
Elvárások:
betöltött 18. életév
nappali tagozatos, aktív vagy passzív tanulói /hallgatói jogviszony
MS Office magabiztos használata
Munkaidő
hétfőtől péntekig, irodai munkaidőben napi minimum 6 órában
heti minimum 30 órában
legalább fél éves időtartam vállalása mellett
Amit kínálunk
bruttó 1900 Ft/óra diákbér
amíg nem vagy 25 éves, SZJA mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1900Ft lesz
szakmai gyakorlat leigazolása
hosszú távú diákmunka
Előnyt jelent:
hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
vegyészmérnöki / gyógyszerészeti / kémia szakon folytatott tanulmányok
Jelentkezés Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "
gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és frissítsd az önéletrajzod. Ha kérdésed lenne, keress bátran a megadott e-mail címen!