Adminisztrációs Gyakornok

Mol nyrt. - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Készen állsz a kihívásra, hogy Magyarország legnagyobb olajipari multijánál dolgozz?
Légy Te is részese egy kiváló csapatnak!
Ismerd meg a MOL csoport értékeit, és éld át a #LIFEATMOL érzést!
Csatlakozz a MOL Group csapatához
Adminisztrációs gyakornok
Pozícióban!
Feladatok:
Csapat napi tevékenységének támogatása
Kapcsolattartás a belső részlegekkel és külső partnerekkel egyaránt
Töltőállomási működési engedély módosítási kérelmek elkészítése, engedély nyilvántartási rendszer (digitális és papíralapú) vezetése
Elektronikusan beérkező költség számlák igazolása
MS Excel táblázatokból, kimutatások, diagrammok készítése
Papír alapú dokumentumok szkennelése, fénymásolása, irattározása
Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése
Elvárások:
Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
Heti minimum 20-30 óra munkavégzés
MS Office ismeret
Pontos, precíz munkavégzés
Önálló munkavégzés
Amit ajánlunk:
Hosszú távú munkalehetőség
Dinamikus, fiatalos csapatban való munkavégzés
Tanulás és fejlődés egy magasan kvalifikált csapatban (mind szakmailag, mind az angol nyelvtudás tekintetében)
Szakmai előmenetel – az egyetem elvégzése után lehetőséged van frissdiplomás pozícióra népszerű Growwwer programunkon belül
Rugalmas beosztás, órarendhez igazodva
Szakmai gyakorlat leigazolása
Multinacionális környezet
Részvétel több MOL rendezvényen
Munkavégzés helye:
Budapest, 11. kerület