Adatmenedzsment Szakértő

Cib bank zrt. - Budapest
új ajánlat (09/05/2024)

munkaköri leírás

Rendszeres és ad-hoc hitelintézeti jelentések készítésének támogatásában. Jelentések alapját képező adattárházi adatvagyon teljes körű elemzésében, minőségének ellenőrzésében. SAS adattárházban történő jelentések definiálásában és tesztelésében. Jelentésszolgálati területhez tartozó riportok értelmezésében és ezekhez kapcsolódó javaslatok megfogalmazásában. Hibrid munkavégzéssel támogatjuk kollégáink munka-magánélet egyensúlyát. Egy nemzetközi bankcsoport magyar leányánál biztos munkahelyed lesz. A munkatársaiddal minden problémára megoldást találtok majd, hiszen a támogató közösség nálunk alap. Számunkra fontos a szakmai fejlődésed, ezért széleskörű képzés palettát nyújtunk minden munkavállalónak. Online és személyes programokkal színesítjük a hétköznapokat. Van legalább 3 év releváns szakmai tapasztalatod, amit hasonló munkakörben szereztél. Gazdasági vagy informatikai felsőfokú végzettséggel rendelkezel. Magabiztos SQL programozási gyakorlatod van. Microsoft Excel tudásod erős és aktív. Angol nyelvtudás legalább alapfokú. Logikus gondolkodásmod, nyitottság jellemző rád. Szeretsz csapatban dolgozni. Hitelintézeti jelentésszolgálati tapasztalatod van. Alap számviteli ismeretekkel rendelkezel. Adazbázisok – elsősorban SAS adattárház – használatában jártas vagy.