Solution Architect

Melon hr technology kft. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A CTO Solutions Kft. az Inter-Computer Csoport tagja több mint 30 éve a hazai piacon működő, az egyik legnagyobb rendszerintegrátor cégcsoport, aki széleskörű informatikai szolgáltatásokat biztosít ügyfelei számára.
Rendkívül összetartó, erős, motivált, lelkes csapatunkba keresünk kollégát, akinek fontos, hogy egy támogató, segítő közösség része legyen, ahol a munka is öröm és kihívás.
Feladatok
Projektben érintett rendszerek kapcsán felelős az IT architektúra tervezéséért
Részvétel a projektekben érintett rendszereket stratégiai, funkcionális, adatmenedzsment és integrációs döntések előkészítésében és végrehajtásában
HLD készítése
Rendszerek konszolidációs, ill. integrációs lehetőségeinek feltárása
Rendszerintegrációs megoldások elemzése és koncepcionális szintű tervezése
Az elérhető új technológiák folyamatos figyelemmel kísérése és értékelése, azok biztonságos alkalmazhatóságának meghatározása
Az üzleti igények alapján keletkező szolgáltatás és rendszerváltoztatások tervezése
A projektben leszállított informatikai fejlesztések szakmai minőségbiztosítása
Részvétel az IT rendszereket érintő szerződések és szállítók, valamint a külső és belső IT informatikai szolgáltatásokra vonatkozó szerződések műszaki tartalmának meghatározásában és számonkérésében
Részvétel - szükség esetén - a beszerzési folyamat egyes fázisaiban műszaki szakértőként
Projekt műszaki dokumentációjának ellenőrzése
Beszállítókkal, fejlesztőkkel való szakmai kapcsolattartás
Üzleti területekkel való kapcsolattartás
Elvárások
Felsőfokú szakirányú (informatikai/műszaki) végzettség
Középfokú, tárgyalóképes angol nyelvtudás
TOGAF módszertan ismerete
Rendszer szemlélet
Új technológiák elsajátítása iránti ambíció, kezdeményezőkészség
Önálló, precíz munkavégzés, munka iránti elkötelezettség
Jó kommunikációs, konfliktuskezelő és együttműködő készség, rugalmasság
Határidők betartása
Megoldás-orientált szemlélet
Alapvető Microsoft Office rendszerek felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Power Point)
Előnyök
Sparks Enterprise Architekt ismerete
TOGAF képesítés
Visio/DrawIO használat
JIRA tapasztalat
Amit ajánlunk
Versenyképes jövedelem
Teljesítménybérezés
Fejlődési lehetőség
Szakmai képzések
Szakmai konferenciákon való részvétel
Vidám, lendületes, támogató csapat
Rugalmas munkaidő
Rendszeres csapatépítés
Hybrid (nagymértékben távmunka, illetve alkalmanként a budapesti irodában személyesen)
Munkavégzés helye
Magyarország, 1085 Budapest