Account Manager

Foodora - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Kapcsolatépítés és kapcsolattartás a foodora éttermi partnereivelPortfólióban lévő partnerek rendszeres látogatása, ajánlatok/ elemzések írása folyamatos növekedés érdekében Marketing eszközök értékesítése a meglévő partnerek részéreIsmered a partnereid hosszú távú céljait, érdekeit, aminek megfelelően ajánlod a megoldási lehetőségeket, marketing eszközeinket Részvétel az értékesítési célok elérésébenVersenytársi aktivitások, iparági trendek és piaci változások naprakész nyomon követéseOrszágos és egyedi kampányok/akciók szervezéseGyümölcsöző ügyfélkapcsolatokat alakítasz ki, felismered a lehetőségeketÚj technológiák bevezetése esetén, ezek ismertetése és képviselete a partnerek részéreAz értékesítéshez kapcsolódó ajánlatok, kimutatások készítése és szakmai tanácsadás Kommunikáció társosztályokkalKomplex béren kívüli juttatási csomag:
Havi bónusz Év végi bónusz CafeteriaHavi foodora kuponok a vállalati fiókodban Ingyenes foodora pro tagság Életbiztosítás MedicoverRugalmas munkavégzés, home office lehetőség Folyamatos szakmai kihívások, előrelépési lehetőségek Nemzetközi karrier lehetőségÉvi plusz három nap nyári szabadságAngol nyelvoktatásHozzáférés több ezer online kurzushoz a LinkedIn Learning felületénMegfelelő munka-magánélet egyensúlyMinimum 1-3 éves értékesítési, preferáltan FMCG, vendéglátás területen szerzett tapasztalatod vanElőny az angol nyelvtudás szóban és írásban egyarántJó kommunikációs, tárgyaló és problémamegoldó készségÉrtékesítési affinitás, teljesítményorientációProaktív, eredmény és ügyfélorientált gondolkodásStratégiai és tanácsadói szemléletÖnálló munkavégzés, precizitás, terhelhetőség, rugalmasságFelhasználói szintű MS Office ismeretekB kategóriás jogosítványFelsőfokú végzettségHasonló területen szerzett tapasztalat preferáltan vendéglátás, vendéglátói beszállító oldalonÉrdeklődés az internetes kereskedelem iránt