Key Account Manager

Tiszapack kft. - Székesfehérvár
új ajánlat (01/06/2024)

munkaköri leírás

Cégünkről
A Tiszapack Kft. a hullámpapír-lemez feldolgozó piac egyik szereplője, 30 éve vagyunk jelen a piacon tiszaföldvári telephellyel. Cégünk dinamikus fejlődéséhez keressük új kollégánkat Jász-Nagykun-Szolnok vármegye és környékére.
Tiszapack Kft. felvételt hirdet
Key account manager
Munkakörbe.
Feladatok
A kitűzött eladási mutatók és a célok elérése
Új értékesítési lehetőségek felkutatása, hosszú távú üzleti kapcsolatok kialakítása
Kapcsolattartás az ügyfelekkel személyesen, telefonon és online
Az ügyfeleknél felmerülő igények felmérése
Értékesítési megállapodások, szerződések és árajánlatok kezelése
Adminisztrációs tevékenységek elvégzése, értékesítési riportok, beszámolók készítése
Elvárások
Kommunikációs készség
Sikerorientált, proaktív személyiség
”B” kategóriás jogosítvány
1-3 éves értékesítésben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk
Versenyképes jövedelem,
Céges gépjármű
Mobiltelefon
Laptop