Webshop Adminisztrátor Ügyfélszolgálat

''kom-ép forgács'' kft. - Hajdú-Bihar
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Csatlakozz mesterekfutára webshophoz!Fiatalos csapatunkba, új munkatársunkat keressükwebshop adminisztrátor, ügyfélszolgálat a pozícióba Pozícióhoz méltó fizetésÉves bónuszRendszeres jutalmazásTeljes munkaidőBejelentett munkaviszonyCéges mobilAzonnali kezdési lehetőségKellemes munkakörnyezet, fiatalos csapattalMinden feltételt biztosítunk a gyors és hatékony munkavégzéshez. Cégünkre szabott egyedi logisztikai admin rendszerben dolgozunk, mely könnyen tanulható és érthető. Folyamatos szakmai továbbképzésekKomoly karrier programok, előre lépési lehetőségekCéges rendezvényekCsapatépítő programokHosszú távra keressük kollégánkSzabad hétvégékSzámítógépes ismeretekHasonló munkakörben szerzett tapasztalat. Építőipari anyagok segédanyagok ismerete, jártasság a témában.