Webáruházi Kereskedelmi Asszisztens Román Nyelvtudással

Anvalor kft. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Termék adatok, információk feltöltése a webáruházbaWebshop rendszer kezeléseWebmarketing megoldások használataWebshop karbantartási feladatainak ellátásáraTermékekhez kapcsolódó információk összegyűjtése, szerkesztése, kezeléseTermékek koordinálása, értékesítési folyamat végig követése, menedzseléseSzolgáltató partnerekkel való kapcsolattartás Bejelentett munkaviszony, kiemelt fizetés, fix bér, Változatos munkakör, fejlődési, tanulási lehetőséggel, Kiváló munkahelyi légkör. Román nyelv anyanyelvi szintű ismerete és használataWebshop üzemeltetésben megszerzett tapasztalatJó szervező, kommunikációs és problémamegoldó készség, terhelhetőség, Az újításra mindig fogékony, vállalkozó kedvű személyiség, Felelősségteljes, önálló munkavégzés. Korábbi tapasztalat más webshop elsősorban UNAS üzemeltetése, kezelése terén, Műszaki ismeretek termékadatok feltöltéséhez, Ha a munkavégzés helye könnyen, gyorsan megközelíthető számodraAngol nyelv ismerete