Webáruház - Ügyintéző, Csomagoló

Balena hungary kft. - Szekszárd
új ajánlat (18/06/2024)

munkaköri leírás

Biztos alapokon álló webpláza alapú webáruházunk, széleskörű termék kínálattal tevékenykedik a magyar e-kereskedelmi piacon. Eltökélten alkalmazuk a piac nyújtotta legtrendibb megoldásokat, így 100%-ban magyar tulajdonú cégünk fejlődése hosszú távon biztosított. Vásárlóink megbecsülése és igényeiknek mihamarabbi kiszolgálása minden napi feladatunk részét képezi, amely növekedésünket garantálni tudja.

Új kollégát keresünk, aki webshop csomagoló és ügyintézőként erősítené meglévő csapatunkat. Feladatod lesz webáruházunk mindennapi operatív működtetése és megrendelések összeállítása.
Bővebben arról, miben számítunk majd rád:
Webáruház operatív működtetése (Megrendelés kezelés, Termék kezelés, stb.)
Megrendelések összeállítása, csomagolása
Kapcsolattartás vásárlóinkkal telefonon és e-mailben egyaránt
Különböző logisztika folyamatok szervezése
Webáruház adminisztratív munkáinak ellátása
Fontos, hogy:
Rendelkezz minimum középfokú végzettséggel
Legyen jó kommunikációs és szervező készséged
Ne okozzon problémát az esetleges váratlan szituációk kezelése
Légy türelmes, kitartó és nagyon precíz
Legyen kimagasló munkabírásod
Legyen kézügyességed
Számítógép minimum középszintű ismerete
Örülünk, ha
Szereztél már tapasztalatot kereskedelmi munkakörben
Magabiztosan kezeled az excelt
Unas, Szamlazz.Hu ismerete
Webáruház kezelési tapasztalattal rendelkezel
Amit kínálunk
Folyamatos szakmai fejlődés
Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
Barátságos családias környezet
Teljes munkaidő (8 órás), alkalmazotti munkaviszonyban
Versenyképes fizetés, bónusz
Munkavégzés helye
9027 Győr, Ipari Park
Munkabér
Nettó
250 000 - 350 000
Ft /hó