Webalkalmazás Fejlesztő Informatikus

Kormányzati informatikai fejlesztési ügynökség - Debrecen
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Intézményi adat és szolgáltatás kezelő rendszerek fejlesztéseMesterséges intelligenciához és adattóhoz kapcsolódó fejlesztésekHazai és nemzetközi projektekben való részvételRendszer integrációs feladatok támogatásaEgyedi rendszerek fejlesztése a hazai és nemzetközi oktatási és kutatási közösség számáraKihívást, fejlődést, tapasztalatszerzést jelentő, elismert feladatkörFiatal, dinamikus, széles látókörű kollégák, összetartó csapat, közös alkotás és egymás segítésének, fejlesztésének élményeStabil, hosszú távú munkahelyVersenyképes piaci jövedelemNemzetközi kutatásokba bekapcsolódásTeljes munkaidős, határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszonyFelsőfokú szakmai területen szerzett végzettség, vagy annak megszerzésére irányuló előrehaladott tanulmányok folytatása, vagy ezzel egyenértékű tapasztalatLinux alapú környezetben szerzett tapasztalatPHP, Python, Javascript nyelvek ismereteCsapatmunkára való képesség és nyitottság a tanulásra, tudásmegosztásraProaktivitás, felelősségvállalásCselekvőképesség, büntetlen előélet