Web Designer - Figma Oktató

Prooktatás bt. - Budapest
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

Másodállás:
Web designer-t keres a Prooktatás programozó iskola. Szeretnénk új szakmát és mélyebb ismeretek átadni azoknak, akik elvégzik a Full-stack Webfejlesztő, illetve a FRONT-END Webfejlesztő Specialista képzésünket. Ezen felül szeretnénk olyan gyakorlati alapú Figma tudást átadni, hogy akinek tehetsége van az tudjon megrendelői igény szerint web designerként dolgozni.
Követelmények:
Magabiztos Figma program ismeret
Rengeteg gyakorlati tapasztalat web design szakmában
Jó kommunikációs és előadói készség
Amit ajánlunk:
Munkaidő utáni órák:
17:
30 - tól (heti2*), vagy Szombaton 9:
30 - 15:
30-ig (heti1*)
Mivel online oktatunk, ezért az állás full remote
8 éven át tesztelt és tökéletesített tanítási módszerek
Egy UX-ben profi tanár kolléga
Jó fizetés, havi elszámolás

Érdeklődni, jelentkezni a "
gombra kattintva lehet.
További információ cégünkről a weboldalunkon.