Warehouse Administrator M/F/D

Rheinmetall - Veszprém
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A Rheinmetall Hungary Munitions Zrt., a Rheinmetall csoport tagja, induló várpalotai gyárába keres gyakorlott raktáros munkatársat.Szállítmányok szervezése, kezelése, adminisztrációjaTranzit mozgások ellenőrzése, lezárása, áttárolások kezeléseÁruk, alkatrészek beérkeztetése és kiadásaSAP vállalatirányítási rendszerben való adatfeldolgozásKészletnyomonkövetésTranzitengedélyekkel kapcsolatos ügyintézésEKAER ügyintézésSzállítólevelek kezeléseStatisztikák készítéseLeltározási folyamatok aktív támogatásaKapcsolattartás fuvarozókkalKapcsolattartás más szakterületekkelLogisztikai menedzser által előírt egyéb feladatokELVÁRÁSOKKözépfokú végzettségMinimum 3 év szakmai tapasztalat raktározás területénÉrvényes targoncavezetői jogosítvány gyalogkíséretű, vezetőállásos, vezetőülésesNemzetközi ADR fuvarszervezésben szerzett tapasztalat előnyt jelentVámügyintézésben szerzett jártasság előnyAngol nyelv alapfokú ismerete előnyMegbízható, rugalmas csapatjátékosPrecizitás, önállóságJó kommunikációs képességSAP logisztikai/raktározási tranzakcióinak ismereteMS Office programok használataRaktármozgások dokumentációjának ismerete AMIT KÍNÁLUNKVersenyképes kompenzációs csomag, stabil munkáltatói háttérKépzési lehetőségek a munkörhöz kapcsolódóanDinamikus, támogató munkakörnyezetMunkahelyi - magánéleti egyensúly biztosításaRészvétel egy új üzem létrehozásában, amely egyedülálló zöldmezős beruházás a védelmi iparban.ELÉRHETŐSÉGEKIlletékes kapcsolattartó személy:
Marcel LappeHa pályázatával kapcsolatos kérdése lenne, a kapcsolatfelvételi űrlap segítségével tud kapcsolatba lépni velünk.