Vizsgálatvezető

Aurigon labs zrt. - Dunakeszi Járás
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

In vivo pre-klinikai toxikológiai, farmakológiai és farmakokinetikai kísérletek tervezése, szervezése;
Vizsgálatok kivitelezésekülönböző kezelési ésmintavételi módszerekkel;
A vizsgálatokhoz szükséges műtétek elvégzése;
A vizsgálati eredmények értékelése;
Állategészségügyi ellátásban való részvétel.Teljes munkaidős, alkalmazotti munkaviszonyt;
Egy nemzetközi vállalat munkakörnyezetét és lehetőségeit;
In vivo kísérletek vezetésében való tapasztalatszerzést egy nagy múltú preklinikai laboratóriumban;
Tapasztalt, magasan képzett munkatársakkal való közös munkát;
Versenyképes fizetést;
Béren kívüli juttatást SZÉP kártyát;
Zárt parkolót;
Utazás támogatást;
Szakmai fejlődés lehetőségét.Állatorvos, biológus végzettségVonatkozó szabályzatok és irányelvek követése és alkalmazása;
Rátermett és agilis a gyakorlati munkában;
Logikus, rendszerező gondolkodás;
Jó kommunikációs készség;
Jó angol nyelvtudás szóban és írásban;
Jó számítógépes ismeretek excel, word;
Jó problémamegoldó képesség;
Jó csapatjátékos, aki képes önállóan dolgozni;
Nyitott az új ismeretekre és módszerekre.Hasonló területen szerzett tapasztalat;
Helyes Laboratóriumi Gyakorlat GLP tapasztalat;
Német nyelvtudás.