Vízforgató Gépész

Aquaticum debrecen kft. - Debrecen
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

Az Aquaticum Debrecen Kft. vízforgató gépész pozícióba keresi leendő Kollégáját.
Főbb feladatok:
Az Aquaticum Debrecen Kft. fürdőmedencéinek üzemeltetése, vízgépészeti kezelése, rendszeres karbantartása.
Fertőtlenítő berendezések, szivattyúk, szűrőhengerek, felügyeleti számítógépek kezelése
Feladatok részletezése
Rábízott gépek, berendezések szakszerű kezelése, töltő-ürítő és forgatott vízű medencék üzemeltetése, vízkezelése a zavartalan üzemvitel érdekében, üzemviteli napló vezetése.
Eszközök, gépek, berendezések munkakezdés előtti ellenőrzése.
Műszakváltáskor a medencék hőfokok paramétereinek közös ellenőrzése a váltótársával, a mért adatok dokumentálása, a pótvizek beállítása,
A forgatott rendszerű medencék vegyszertartályainak ellenőrzése, feltöltése a megfelelő vegyszerrel.
Élményelemek, hullámgépek elindítása, leállítása.
Hévízkutak ellenőrzése, hidrofor-és nyomásfokozó szivattyúk üzemeltetése, ellenőrzése.
Beérkező vegyszerek átvétele, tárolása, dokumentálása.
A Mediterrán Szaunacentrum gőzgenerátorainak üzemeltetése, felügyelete.
Tűzvédelmi rendszer ellenőrzése, tűzvédelmi napló vezetése.
Kapcsolattartás a vegyész-laboránssal, karbantartásvezetővel és a vízgazdálkodási csoportvezetővel.
A kiadott takarítási, fertőtlenítési technológia ellenőrzése és betartatása.
Köteles részt venni a szakmai- és minőségirányítással, munkavédelemmel kapcsolatos oktatásokon, képzéseken.
A pozíció betöltéséhez szükséges kompetenciák:
Önállóság, megbízhatóság
Precíz és pontos, felelős munkavégzés
Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
Középiskolai vagy gépész szakmai végzettség
A pozíció elnyeréséhez előnyt jelent, de hiánya nem kizáró ok:
Vízforgató gépész képzettség
Gépész végzettség
Uszodaüzemeltetési területen végzett szakmai tapasztalat
Középiskolai végzettség
Informatikai alapismeretek
Hasonló műszaki területen szerzett szaktudás
Víz-, gáz szerelői végzettség
Amit kínálunk:
Teljes munkaidő, 12/24-12/48 órás munkarend
Cafeteria
Munkaruha biztosítása
Kedvezményes személyzeti étkezés
Szakmai oktatás
Munkába járás támogatása vidéki munkavállalóknak
Szakmailag jól képzett kollégák támogatása
A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz
„Dolgozz Te is az Aquaticumban!”