Visual Merchandiser – Vállalkozó

Triumph international budapest kereskedelmi kft. - Budapest
új ajánlat (12/05/2024)

munkaköri leírás

A Triumph / sloggi koncepciók és irányelvek megvalósítása a kijelölt értékesítési helyeken. A kirakat és az üzlet belső vizuális megjelenésének kialakítása az éves marketing naptár alapján. Új üzletnyitásban való aktív részvétel, illetve meglévő üzletek felújításában való támogatásPartnerboltok látogatása, s az értékesítési csapat oktatása, betanítása a vizuális koncepció megvalósítására. Bolti berendezési koncepciók felügyelete, folyamatos együttműködés a marketingcsapattal manökenek, bútorok és bútorfejlesztés igény szerintAz értékesítési pontok KPI-inak nyomon követése és fejlesztési lehetőségeinek feltárásaA design és a vizuális megjelenés újdonságainak, trendjeinek figyelemmel kísérése, Marketing eszközök feltöltése az online MMP-n Multimédiás platformhosszútávú együttműködés egy piacvezető fehérnemű gyártó vállalattalrugalmas munkaidőaz országon belül bárhonnan végezhető, utazással járó pozíciófiatalos, kreatív csapat tagja lehetszTermékkedvezménySzámlaképesség Vállalkozót keresünkJogosítvány, saját autó és telefon3 év Visual Merchandiser tapasztalatDivat iparban való jártasság, illetve a ruházati boltok belső megjelenés követelményeinek ismereteAlap szintű angol nyelvtudásStratégiai és kereskedelmi gondolkodásmódFogyasztók és versenytársak ismerete