Visual Merchandiser Budaörs Tesco -Reserved

Lpp hungary kft. - reserved - Budaörs
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Az adott részleglátványtervezési munkájának magas színvonalon való megvalósítása, koordinálása atermékek kihelyezése által, az eladótérben meghatározott VM standardok alapján. Pontosan ismerni és alkalmazni a divatirányzatokat, trendeket, időszakosan elemezni a konkurenciátÁruérkezés feldolgozásában való aktív részvétel. Eladási riportok napi szintű elemzése, akciótervek készítése. Promóciók hatékony bevezetése és megvalósítása. Kirakatrendezés. Műszak vezetése nyitás -zárás körüli teendők a vezetők távolléte esetén. Veszteségmegelőzésben aktív részvétel. Kollégák tréningje folyamatos képzése. Heti 40 órás munkavégzésJó hangulatú, családias munkahelyVersenyképes jövedelemHelyi tömegközlekedési bérletVásárlási kedvezményMunkaruha keret minden szezonbanMegbízható, kreativitásnak teret engedő munkahelySzakmai fejlődési lehetőség, szakmai képzések, karrierútKereskedelmi és tulajdonosi szemléletMagasfokú kreativitás és a naprakész trendismeret a fashion területénAnalitikus gondolkodásmódKépesség sales és productriportok elemzésére és a megfelelő következtetések levonásáraMinimum 1 év tapasztalat a Visual Merchadising területén ruházati üzletbenÉrettségi vagy felsőfokú végzettségTársalgási szintű angol nyelvtudásRFID technológia ismerete