Villanyszerelő

Szabadtéri néprajzi múzeum - Szentendre
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Feladata a Szabadtéri Néprajzi Múzeum épületeinek, kiállításainak és kültéri villamos hálózatának karbantartása, javítása, szükség esetén hálózatok és elemek telepítése, létesítése.Felügyeli továbbá a teljes villamos hálózatot és gondoskodik a Múzeum zavartalan működése felől.Felelősséggel tartozik az érintésvédelmi előírások maradéktalan betartásáért és az üzembiztos, testi épséget nem veszélyeztető,gazdaságos működésért.Közreműködik a kiállítások installációjának kialakításában, karbantartásában.Ellenőrzi, felügyeli a külső kivitelezők munkáját szakmai szempontok alapján.Kezeli a munkavégzéshez szükséges munkagépeket.Bérezés megegyezés szerint.A beosztásod 1 hónapra előre megkapod tőlünk. A munkaidőkeretben történő foglalkoztatás miatt lesznek olyan pihenőnapjaid,amikethétköznapra adunkki,így az ügyintézéseket, otthoni teendőket szabadság nélkül is el tudod intézni.A Skanzenhangulatos, egyedi, változatosmunkakörnyezetet kínál, amelyről a 80 hektáros Múzeum és a sok-sok látogató gondoskodik.Stabil,hosszútávú, bejelentett munkalehetőséget kínálunk állami munkahely. Nálunk ahónap első napjaiban mindig megkapod a fizetésed.A munkába járásod a jogszabályi előírásoknak megfelelően támogatjuk.Betöltött 18. életév,villanyszerelő végzettség,segítőkész, megbízható, szabálykövető személyiség,jó problémamegoldó képesség, kreativitás,önálló munkavégzésre való alkalmasság,Szakmában szerzett tapasztalat,"
B"
kategóriás vezetői engedélyGépkezelői végzettség.