Villanyszerelő

Scepter tatabánya kft. - Tatabánya
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A termelésben található gépek, berendezések villamos karbantartása, javítása. Az üzemvitel során fellépő villamos és irányítástechnikai problémák elhárítása. Karbantartási tervben szereplő villamos munkák elvégzése. Határozatlan idejű munkaviszonyEgy műszakos munkarendJutalom, cafeteriaMedicover - egészségügyi szolgáltatás Ha úgy gondolod, hogy Érdekel egy olyan iparágban működő cég tevékenysége, melynek szakmai alapjait már nem a tankönyvekből oktatják. Egy gyáron belül a nehéziparban szeretnéd látni és megismerni az ipari technológia fejlődését, miként férnek el egymás mellett a hagyományos, egyszerű gépek a modern, számítógép által vezérelt technikai újításokkal. Vagy csak egyszerűen váltanál, akkor Nálunk a helyed!Rendelkezel szakirányú végzettséggelReleváns szakmai tapasztalattalMunkád pontos, precízSzeretsz PLC-vel foglalkozniKészenlét vállalásaSzereted a munkád