Villanyszerelő Technikus

Nádép kft. - Nádudvar
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Előkészítés, költségvetés készítésHelyszíni felmérésekSaját szakemberek és alvállalkozók munkavégzésének irányításaA munkavégzés ellenőrzés, az adott munkanapra kiadott feladatok elvégzésének ellenőrzéseA termelési problémák/elakadások kezeléseA minőségirányítási rendszer kapcsolódó dokumentációjának naprakész vezetése Csatlakozás egy nyitott és együttműködő csapathozVáltozatos, összetett feladatkörSzakmai önállóságHosszú távú munkalehetőséget, amelyben szakmai karriered kiteljesedhetSZÉP-kártya juttatásVersenyképes jövedelem, stabil vállalati háttérMunkába járás költségtérítésBéren kívüli juttatásSzámítógépes felhasználói ismeretÖnállóság, rendszerszemlélet, precizitás, felelősségteljesség"
B” kategóriás jogosítványKiváló szervező és koordináló képességHatározott személyiségKiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készségHasonló munkakörben szerzett tapasztalatVezetői tapasztalatTechnikusi végzettség