Villanyszerelő Szakmunkás/Technikus

Nemzetbiztonsági szakszolgálat - Budapest
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Tervszerű megelőző karbantartási és hibaelhárítási tevékenység végzésekisebb mértékű elektromos hálózatépítési munkálatok kivitelezésebetanulást követően készenléti szolgálat vállalásaHatározatlan idejű munkavállalói jogviszonyFoglalkoztatás jellege:
teljes munkaidőPróbaidő:
3 hónapA munkavégzés helye:
BudapestIlletmény és juttatások:
Bruttó 580.000.-Ft, amely a tapasztalattól függően emelkedhetversenyképes juttatási csomag szakirányú alap-, vagy középfokú iskolai végzettség„B” kategóriás jogosítvány és gépjárművezetői gyakorlatmagyar állampolgárság18. életév betöltésebüntetlen előéletcselekvőképességorvosi és kompetencia vizsgálaton való megfelelésnemzetbiztonsági ellenőrzés vállalásaElvárt kompetenciák:
Megbízhatóságfelelősségvállalás, felelősségtudatnagyfokú terhelhetőség, pontos, precíz, önálló munkavégzésjó problémamegoldó képesség