Villanyszerelő / Karbantartó

Duna factory zrt. - Dunakeszi Járás
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Kötődobozok javításaKismegszakítók cseréjeKapcsolók ellenőrzéseGépek zavartalan áramellátásának biztosításaKis és középfeszültségű hálózatokon karbantartási munkák elvégzéseKezelési, karbantartási utasítások, szerelési technológiák, munkavédelmi, biztonságtechnikai, tűzvédelmi, és környezetvédelmi előírások elsajátítása, betartása és betartatásaMunkavédelmi és technológiai eszközök, szerszámok előírás szerinti, szakszerű használata, rendszeres ellenőrzéseElektromos és gépészeti rendszerek karbantartásaGépek, berendezések állapotának folyamatos figyelése, problémák jelentéseNapi üzemeltetési feladatok ellátása szükség esetén más szakterületeken is.HibajavításokCsatlakozó szerelési munkálatokat végzéseIdőszakos felülvizsgálat, tisztítás elvégzéseAz iparterületen az erősáramú,- gyengeáramú,- és komplex berendezések zavartalan üzemelésének ellenőrzése, üzemzavar megszüntetéseA vállalat területén található elektromos és elektronikus gépek, berendezések javítása, karbantartásaNagy múltra visszatekintő, dinamikusan fejlődő cégcsoportunk keres a folyamatosan bővülő csapatába villanyszerelő / karbantartó kollegát Dunakeszi telephelyére.SZAKIRÁNYÚ VÉGZETTSÉG pl. erősáramú berendezésszerelő, villanyszerelő;
Erősáramú villanyszerelői középfokú esetleg technikusi végzettségKarbantartási területen szerzett 3-5 éves szakmai tapasztalatSzámítógépes ismeretekPrecizitás, önállóság„B” kategóriás jogosítványJó problémamegoldó készségMinimum 10 éves szakmai tapasztalat