Villamosmérnök Termékmenedzser

Dial-comp kft. - Budapest
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

Az ideális jelölt feladata biztonságtechnikai termékek, azon belül főként kaputelefonok terméktámogatása, promóciója. A termékek használatának müszaki támogatása személyesen telefonon. Kapcsolat tartása a gyártókkal és az ügyfelekkel, Árajánlatok készítése, megrendelések feldolgozása, Új termékek és új ügyfelek felkutatása, korábbi ügyfelek látogatása, Termékek dokumentációjának elkészítése, ellenőrzéseÁtlátható, ösztönző jövedelem, nálunk nincsenek fekete pénzek, Próbaidő után alkalmazotti státusz, 13. havi bónusz, Korlátlan cukorka és kávé fogyasztás, Támogatunk további szakmai fejlődésedben, de ezt el is várjuk!Villamosmérnöki, technikusi végzettség, de ezek hiánya sem elvárás ha rátermett vagy és rendelkezel villamossági elektronikai ismeretekkel, tapasztalattal. Nem esel pánikba már az első probléma láttán. Tudsz és szeretsz jó csapatban dolgozni. Be tudod tartani a folyamatokat. Nem jelent gondot a számítógép kezelése. Tudsz autót vezetni és erről van hivatalos okmányod is, Hasonló területen szerzett tapasztalatYou can read this sentence without the help of Google translate.