Villamosmérnök Projektvezető

Melon hr technology kft. - Budapest
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Várjuk azon jelöltek jelentkezését, akik érdeklődnek a villamos terület iránt, szívesen végeznek villamos tervezői feladatokat!
Lehet villamos tervezői tapasztalattal rendelkező, vagy villamosmérnöki diplomával
Rendelkező pályakezdő is (illetve ha a diploma megszerzése folyamatban van).
Feladatok
Tervezünk:
villámvédelem, koordinált túlfeszültség védelem, főleg ipari erőátvitel, épület villamossági tervezés, műszer automatika tervezés, technológiai és épületautomatika tervezés …
Koncepciós, engedélyezési és kiviteli tervcsomagok készítése;
mérettől függően egyedül, vagy csapatban történő munkavégzés,
Tervezői költségbecslés, költségvetések készítése,
Aktív részvétel a projektek folyamatában
Elvárások
Villamosmérnök végzettség, vagy felsőfokú oktatásban részt vevő végzős
Probléma megoldó képesség, csapatban is képes munkát végezni
Önálló munkavégzés, ha a feladat lehetővé teszi
Beilleszkedési képesség a meglévő tervező csapatba
Előnyök
Tervező programok ismerete (EPLAN, AutoCad)
Villamos területen szerzett tapasztalat
Villamos tervezői jogosultság
Idegen nyelvtudás (elegendő írás és olvasás szintjén)
Amit ajánlunk
Versenyképes jövedelem
Utazás támogatás
SZÉP Kártya
Hosszú távú munkalehetőség
Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség, képzések
Csapatmunka, és jókedv
Változatos munka
Munkavégzés helye
Magyarország, 1032 Budapest