Villamosmérnök (Karbantartási Terület) - Gyöngyöshalász

Get work trend kft. - Gyöngyöshalász
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Merülj el az izgalmas kihívásokban az egyik legmagasabban automatizált, kétszeres Top Employer minősítésű gyárfolyamatosan bővülő csapatában
Villamosmérnökként -Karbantartási terület, ️
Ahol a siker és a fejlődés új útjára léphetsz!
Feladatok:
Betartja a munkakörére vonatkozó jogi és vállalati szabályokat, és belső eljárásokat
Betartja a munka-, tűz- és környezetvédelmi szabályokat
Figyelmet fordítja a munkavégzés során a környezetirányítási és a munkahelyi egészségvédelmi és biztonság irányítási rendszernek megfelelő működésnek
Támogatja az ATQM kritériumoknak való megfelelést.
Megismeri a karbantartási költségek csökkentése és az OEE javítására vonatkozó eljárásokat
Teljesítményről szóló időbeni jelentések készítése
Azonosítja az MTP gépi műszaki paramétereiben szereplő termékkövetelmények betartásához a pontokat, együttműködik a termelés folyamat technikusával
Végrehajtja a feltárt akciókat a megbízhatóság javításáért és a berendezések tartósságának biztosításáért
Végrehajtja az akciókat a gépek megbízhatóságának javításáért és az ágazatok műszaki támogatásáért
Tartalék alkatrész felhasználásának elemzése és csökkentése
Kezeli a létrehozott tartalék alkatrész management rendszert
Felelős a karbantartási munkák megtervezéséért és előkészítéséért
Felelőssége a karbantartó személyzet tudásánakés kompetenciájának képzése és terjesztése
Előkészíti a megbízhatósági jelentéseket
Oktatási dokumentumokat készít
Képviseli a karbantartási részleget a berendezések telepítésének fázisaiban
Elvárások:
Villamosmérnöki diploma
Aktív szóbeli B2-es angol nyelvtudás
Min.1-3 év tapasztalat ipari környezetben, hibaelhárításban és komplex gépek támogatásában
Alap PLC, hajtás, hardver interface ismerete
Alap szervo vezérlő rendszerek és szervo hajtások ismerete
AC hajtások alapismerete és hibaelhárítása
Karbantartási biztonsági követelmények ismerete
Számítógéppel támogatott terező és mérnöki szoftver használatában szerzett jártasság (projekttervek, kapcsolási rajzok)
Amit kínálnak:
Éves bónusz
Cafeteria
Ingyenes ebédelési lehetőség
Albérlet támogatás(60 km felett br. 90 000 HUF)
Házasságkötés, és gyermekvállalás esetén egyszeri egyösszegű támogatás
Munkába járás költségtérítése (30 HUF/km)
Bérelőleg rendszer
Rendszeres éves béremelés
Ad-hoc kisebb értékű juttatások
Munkavégzés helye:
Gyöngyöshalász (vállalati busz felvevő pontjai:
Puskás Ferenc Stadion, Hősök Tere, Kacsó Pongrácz lakótelep, Szerencs utca)
A meghirdetett pozícióra a „JELENTKEZEM AZ ÁLLÁSRA” gomb megnyomásával tudja elküldeni pályázatát!
Kérdés esetén, keressen bizalommal:
[email protected]
Munkaerő-kölcsönzés eng.Sz.:
10057-1/2012-0100-1046
Munkaerő-közvetítés eng.Sz.:
10097-1/2012-0100-848
Minősített foglalkoztató nyilvántartási szám:
BP/0701/67674-4/2021