Villamosmérnök Gyakornok Dunaújváros

E. on dél-dunántúli áramhálózati zártkörűen működő részvénytársaság - Dunaújváros
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Munka ütemező és e-napló vezetéseProjektgazdák támogatása árajánlat készítésnél, teljesítés igazolások ellenőrzésekorKivitelezőkkel, alvállalkozókkal való kapcsolattartásElőírt technológiák ismerete, változások követéseHulladékkövető program megismerése és használataMunkabér:
br. 2300 Ft/óraKiváló lehetőség egy multinacionális cégnél komplex szakmai fejlődésre, tapasztalatszerzésreSzakmai mentorÜzletközeliség, rálátás az energiaszektor és az E.ON aktuális témáiraSzéleskörű kapcsolati háló építéseInspiráló, nyitott csapatKarrierlehetőségek Munkavégzés helye:
Dunaújváros Rendelkezel aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyalFelsőfokú tanulmányokat folytatsz villamosmérnöki erősáramú területenMin. heti 20-25 órát tudnál dolgozni egy héten, legalább 1 évig rugalmasan igazodva a tanulmányaidhoz pl.:
vizsgaidőszakMagabiztosan kezeled az MS Office programokatRendelkezel b kategóriás jogosítvánnyalJó kommunikációs és szervező készség jellemezÖnállóan és csapatban is jól tudsz dolgozniRendelkezel SAP ismerettel