Villamosmérnök - Építőipari Beruházáshoz

Starjobs magyarország - Debrecen
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Multinacionális partnerünk megbízásából beruházás támogatásához keresünk
Villamosmérnök
Kollégát
Elvárások:
Felelős a nagyfeszültségű alállomások (beleértve a GIS-berendezéseket, olajos transzformátorokat, középfeszültségű kapcsolóberendezéseket, kisfeszültségű kapcsolóberendezéseket, száraz transzformátorokat, közép- és kisfeszültségű kábeleket és egyéb fő berendezéseket) tervezéséért, ajánlatok kiértékeléséért, építéséért és kivitelezéséért, a rendszer átvételéért, valamint a későbbi rendszer üzemeltetéséért és karbantartásáért;
Támogatja a kivitelező céget az áramszolgáltató vállalatokkal való kapcsolattartásban a projekt bejelentése, ellenőrzése és az áramszállítás érdekében;
Támogatja a kivitelező céget minden elektromos kivitelezési tevékenységében;
Hivatalos engedélyekben eljár a megfelelő szervek felé;
Részt vesz a tervezők által rendelkezésre bocsátott rajzok felülvizsgálatában;
Részt vesz az építési tervek felülvizsgálatában;
ellenőrzi a megvalósulási tervek alapján a kivitelezés végrehajtásának részleteit;

Ellenőrzi a beszállítók képesítéseit;
Egyeztet a tervezőirodával az építés során felmerülő műszaki problémák megoldása érdekében,
Change management folyamatok támogatása, irányítása
Ellenőrzi az alvállalkozói beszállítók által benyújtott módosítási dokumentumokat, és felülvizsgálja azok befolyását az eredeti tervekre tekintettel (mintáztatási-engedélyezési folyamatok támogatása);
szúrópróbaszerűen ellenőrzi a projektfolyamatok dokumentációjának a hitelességét és pontosságát;
A projektmenedzsment partner felügyeleti tevékenységének rendszeres ellenőrzése, az építési munkák és anyagok minőségének biztosítása érdekében;
A projekt előrehaladási tervének ellenőrzése,
Együttműködve a műszaki felügyelettel részt vesz a projekt különböző munkáinak az átvételében;
Segíti a feletteséta projekt esetleges minőségi és munkabiztonsági problémáinak kivizsgálásában.
A létesítmények átadása után képviseli saját szakterületét az épületkarbantartó csapatban.

Követelmények
Villamosmérnök diploma;
Villamos alállomás kezelésére feljogosító végzettség
Villamos rendszerek üzemeltetésében és karbantartásában szerzett tapasztalat (min. 3 év)
Legalább 5 év nagyvállalatnál szerzett szakmai tapasztalat tervezésben, kivitelezésben, projekt koordinációban;

Jó angol nyelvtudás;
Vezetői attitűd, kisebb csapat irányításában jártasság;
Szakmaiság, csapatszellem, felelősségtudat.

Előnyt jelent
Műszaki ellenőri jogosultság;

Üzemtámogatásban szerzett tapasztalat (légkezelés, sűrített levegő előállítás, vákuumrendszerek, vízkezelés, hűtési rendszerek, BMS, EMS)

Amit megbízónk kínál:

Kiemelkedő bérezés,
Részvétel egy modern innovatív beruházásban,
Fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben.
Pályázathoz, küldje el angol és magyar nyelvű önéletrajzait bérigényével. Köszönjük!