Villamos Tervezőmérnök

Amperos kft. - Kiskunlacháza
új ajánlat (02/07/2024)

munkaköri leírás

Tervezés épületvillamossági kiviteli tervek, villamos fogyasztásmérés, villámvédelem, tervezése stb. Árajánlatok, költségvetések készítése. Épületvillamossági és épületautomatizálási tervezésErős- és gyengeáramú kiviteli- és szerelési tervek készítéseHelyszíni felmérések, szemlék elvégzéseMegrendelővel és kivitelezővel való kapcsolattartás, jelentéskészítésReferenciaértékű projektekVáltozatos munkaFiatalos, összetartó csapatVersenyképes jövedelemHosszú távú munkalehetőségFolyamatos fejlődési, tanulási lehetőség, képzésekMűszaki egyetemi/főiskolai végzettség vagy nem nappali tagozatos hallgatói jogviszonyMS Office ismereteJó elemző képességAutoCAD szoftver ismereteVillamosmérnöki végzettségPályakezdők jelentkezését is várjukPrecizitás, megbízhatóság, terhelhetőségGyakorlatias szemléletJó kommunikációs készségSzakági programok kiváló ismerete, nyitottság új szoftverek megismeréséreVilágítás méretezési program ismerete DIALUX, RELUXFMV jogosultságJogosítványHasonló területen szerzett tapasztalat