Villamos Karbantartó

Trenkwalder kft - Sajóbábony
30+ napja (14/05/2024)

munkaköri leírás

Folyamatszabályozási és irányítástechnikai rendszerek, vagy automatizált berendezések összeszerelése, építése, beüzemelése, üzemeltetése, karbantartása,
Felmerülő üzemzavarok meghatározása és elhárítása.
Részvétel a termelő gépek, géprendszerek és berendezések működtetésében, telepítésében, szerelésében és karbantartásában;
Ipari műszerezés, vezeték- és vezérlőrendszerek telepítése, karbantartása és módosítása
Különböző fogyasztók (villamos gépek, világítástechnikai eszközök, elosztószekrények) villamos hálózatba kötése
Villamos berendezések napi, ütemezett karbantartása, javítások elvégzése.
Létesítmények és berendezések műszaki állapotának figyelemmel kisérése
Nyilvántartások, dokumentációk naprakész vezetése
Segítség nyújtása folyamatszabályozási és irányítástechnikai rendszerek tervezésében, fejlesztésében
Elvárások / Requirements
Villamosipari technikus, automatizálási technikus, elektronikai műszerész, vagy villanyszerelő végzettség
Folyamatszabályozási és irányítástechnikai ismeretek
3-5 év releváns szakmai tapasztalat
Villamos kapcsolási rajz és tervrajzok értelmezése, műhelypéldány elkészítése
MS Office (Word és Excel) felhasználói szintű használata
Termelő cégnél karbantartóként, meghibásodások javításában szerzett tapasztalat
Kétműszakos munkarend vállalása
Előnyt jelent:
PLC vagy mikrovezérlő programozási ismeretek;
Gépészeti ismeretek;
„B” kategóriás jogosítvány;
Alapszintű kommunikáció angol, vagy német nyelven;
Amit nyújtunk / Benefits
Versenyképes bérezés
Teljesítmény prémium
Cafetéria
Munkába járás támogatása
Multinacionális háttér