Villamos Karbantartó Mérnök

Randstad hungary kft - Nyíregyháza
30+ napja (23/04/2024)

munkaköri leírás

A legkorszerűbb technológiával felszerelt, elektromos autók akkumulátor alapanyag-gyártásával foglalkozó partnerünk mérnöki csapatába keresek VILLAMOS KARBANTARTÓ MÉRNÖKÖT
Villamos karbantartó mérnök
Feladatok
Mit csinál partnerünknél a VILLAMOS KARBANTARTÓ MÉRNÖK?
Szakmailag támogatja a technikusokat és a karbantartás működését, koordinálja az erőforrásokat, új létesítések és bővítések esetén aktív résztvevő
Tartja a kapcsolatot az alkatrészbeszállítókkal, szervizekkel, alvállalkozókkal, ehhezelőkészíti a szerviz szerződéseket
Irányítja és támogatja a gyártóberendezések villamos karbantartási, fejlesztési munkáit
Azonnal javítja/javíttatja a villamos hibákat, és biztosítja a folyamatos termelés feltételeit
Megtervezi a megelőző karbantartásokat, állásidőt elemez, valamintelőkészíti, ütemezi a tervezett karbantartásokat
Kialakítja az LO/TO/TO utasítások rendszerét a villamos területen
Feladatokat, eljárásokat, munkautasításokat készít fejlesztésekhez, új projekthez
Karbantartási költségek kontrollja, továbbáelőkészíti az éves karbantartási költségtervet saját területén
Teljesíti az auditok során a karbantartással kapcsolatos elvárásokat
Előkészíti az épülő gyártócsarnok bővítési projektmunkáit, kapcsolatot tart a beruházóval
Fejlesztési és költséghatékonyságot növelő ötleteket dolgoz ki
Követelmények
Az alábbi elvárásokat támasztja partnerünk a jelentkezők felé:
Villamosmérnök diploma
3-5 év nemzetközi gyártókörnyezetben szerzett karbantartási tapasztalat
Középfokú aktív angol nyelvtudás
MS Office magas szintű ismerete
Siemens PLC programozási, hibakeresési ismeretek (a MITSUBISHI PLC előny!)
Felhasználói SAP tudás
Jó elemző és problémamegoldó készség
Rugalmas és proaktív hozzáállás
Jól kommunikál és csapatmunkában is erős jelentkező
Előnyt jelent ha NC/CNC gépek karbantartását csináltad már vagy MES rendszerekkel is dolgoztál már
Amit kínálunk
Az alapbéren felül a következő juttatási elemeket nyújtja partnerünk:
SZÉP kártya az első hónaptól
Jelenléti bónusz
Bejárási támogatás - 55 Ft/km
Étkezési hozzájárulás
Születésnapi, házassági évfordulós ajándékkártya
Iskolakezdési támogatás
Rendszeres oktatások, szakmai tanfolyamok
Munkavégzés helye
Tatabánya