Villamos Karbantartást Tervező Technikus

Trenkwalder - Miskolc
új ajánlat (02/05/2024)

munkaköri leírás

Villamos karbantartást tervező technikus
Leírás
Miskolc vonzáskörzetében lévő, multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk karbantartás tervező kollégát a következő feladatok ellátására:
Villamos karbantartást tervező technikus Feladatok Termelési üzemek és elektromos karbantartó csapat munkájának összehangolása Napi és heti karbantartási feladatok ütemezése és ellenőrzése Karbantartási riportok és tervek elkészítésében való részvétel Karbantartó kollégák munkájának támogatása Karbantartáshoz szükséges anyag és alkatrészigények felmérése és beszerzése Karbantartási és tervezési munkák fejlesztésében való részvétel Hosszú távú karbantartási tervek kialakításában való részvétel Elvárások Középfokú villamos végzettség (technikum, szakközépiskola) Legalább 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat Ms office SAP AutoCAD vagy egyéb tervezőprogram ismerete előnyt jelenthet Raktározási ismeretek előnyt jelenthetnek Amit kínálunk Támogató munkakörnyezet Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye
Miskolc vonzáskörzete