Villamos Fejlesztőmérnök

Rheinmetall - Zalaegerszeg
új ajánlat (29/04/2024)

munkaköri leírás

Harcjárművek villamos és elektronikai rendszereinek tervezéseMűszaki koncepciók kidolgozásaVillamos kábelrendszerek tervezése CAD/CAE szoftverekkel, Zuken E3.Series és a Siemens Unigraphics NX, Team CenterKapcsolási és áramköri rajzok, valamint készülékábrák készítéseÁramköri rajzok és sorozatgyártásra vonatkozó vizsgálati előírások ellenőrzéseRendszerekre és a szerelvényekre vonatkozó követelmények kidolgozása DOORS segítségévelSzerelvény és interfész specifikációk készítéseRajzok és gyártmányok kezelése a TeamCemter PDM adatbázisbanVáltozások szisztematikus dokumentálása és ellenőrzéseMeglévő szerelvények karbantartása és továbbfejlesztése WHAT QUALIFICATIONS YOU SHOULD HAVEFelsőfokú műszaki végzettség villamos- mechatronikai- járműmérnöki, telekommunikáció vagy informatikai szakterületenElektronikai és villamos készülékek fejlesztésére vonatkozó szaktudásJó ismeretek a követelmények kezelésében és a specifikációk készítésébenUnigraphics NX, Zukken E3.Series, Team Center szoftverekhez való hozzáértés előnyt jelentJárműipari termékekre vonatkozó nemzetközi szabványok alkalmazásában szerzett tapasztalat előnyt jelentJárművek kábelezési rendszereinek tervezésében való jártasság, valamint fedélzeti villamos hálózatok rendszereinek integrálásában szerzett tapasztalat előnyt jelentAnalitikus gondolkodásmód és önálló, felelősségteljes munkavégzésFolyékony angol nyelvtudás szóban és írásban, német nyelvtudás előnyt jelentWHAT WE OFFER YOUVersenyképes juttatási csomagKreatív és dinamikus munkakörnyezetRugalmas munkaidő-modellekA munka és a magánélet egyensúlyának biztosításaInnovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövője érdekében CONTACT INFORMATIONContact Person:
Marcel LappeFor questions regarding your application, please use the contact form.